Новости. У 2017 році Південна залізниця отримала тільки 13% від необхідного обсягу компенсації за перевезення пільговиків у приміському сполученні

Официальный сайт Южной железной дороги, 20.06.2017.

Упродовж 5 місяців 2017 року регіональною філією «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» у приміському сполученні перевезено 4 млн 723 тис. пасажирів пільгових категорій, компенсація за які повинна відшкодовуватися місцевими органами виконавчої влади, на суму 31 млн 459 тис. грн. Сума отриманої у 2017 році компенсації складає 4 млн 94 тис. грн (у тому числі 1 млн 306 тис. грн – це погашення заборгованості з компенсації минулого року) або всього 13% від суми наданих за січень-травень послуг.

Найбільш повно відшкодовуються збитки у Луганській (Сватівський район), Донецькій (м.Лиман) та Полтавській (з урахуванням погашення заборгованості за минулорічні перевезення пільговиків) областях.

Від місцевих органів влади Чернігівської, Сумської і Кіровоградської (м.Світловодськ) областей філією отримана близько третини суми, яка підлягає компенсації.

У межах Харківської області за 5 місяців 2017 року було перевезено 76% від загальної кількості пасажирів пільгових категорій у цілому по магістралі на 23 млн 541 тис. грн. Компенсація за перевезення пільгових категорій громадян, збитки від яких повинні відшкодовуватися місцевими органами влади Харківщини, склала лише 380 тис. грн. або 1,6%.

Регіональна філія «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» забезпечує пільгове перевезення 16 категорій громадян у 7 областях України. Недоотримання компенсації збитків з боку органів місцевої влади створює суттєві перешкоди для придбання запасних частин у необхідному обсязі та робить неможливими модернізацію й ремонт рухомого складу.

URL оригинала: http://www.pz.gov.ua/news/razvorot.php?id=4630&mid=1
Разделы по теме:
Рубрики:   ЖД транспорт

Добавить комментарий

Для того, чтобы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться и/или авторизоваться на форуме.