Новости. Пісочинський шляхопровід відкрито після ремонту

Официальный сайт Харьковской областной государственной администрации, 04.01.2018.

4 січня голова ХОДА Юлія Світлична ознайомилася з результатами відновлювальних робіт, проведених на транспортній розв’язці на дорозі Київ - Харків - Довжанський поблизу селища Пісочин.

Ремонтні роботи на шляхопроводі розпочалися наприкінці вересня 2017 року і проходили у дуже активному темпі, адже міст знаходився в аварійному стані.

«Пісочинський шляхопровід - надзвичайно важливий об’єкт на одній з головних державних дорожніх артерій, трасі Київ - Харків - Довжанський. Навантаження на міст - 40 тисяч автомобілів на добу. При цьому з часу будівництва, за 42 роки, міст жодного разу не ремонтувався», - зазначила Юлія Світлична.

Керівник області дала доручення Службі автомобільних доріг у Харківській області відновити об’єкт у найкоротші терміни, щоб не допустити подальшого руйнування мосту.

«Юлія Світлична домоглася виділення коштів на ремонт шляхопроводу з державного бюджету. Завдяки цьому нам вдалося фактично за три місяці відновити міст, - розповів начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області Євген Зражевець. - Було замінено аварійну балку, влаштовано накладну плиту та деформаційні шви, відремонтовано прогонові будови мосту, замінено гідроізоляцію, влаштовано асфальтобетонне покриття та замінено бар’єрні огородження».

За словами Євгена Зражевця, відремонтований міст має прослужити щонайменше 12 років без ремонту.

Перевіривши якість виконаних робіт, Юлія Світлична дала доручення повністю відкрити рух по шляхопроводу до кінця дня, щоб гарантувати безпечний та комфортний проїзд для автомобілістів.

«У 2017 році в дорожньому господарстві області було проведено безпрецедентну кількість ремонтних робіт. Велику увагу ми приділили мостам. У вересні за участю Президента було відкрито міст в Ізюмі, найближчими днями завершаться роботи на шляхопроводі в Губарівці. У 2018 році будемо продовжувати цю роботу», - запевнила керівник ХОДА.

Довідка. Шляхопровід на автодорозі М-03 поблизу селища Пісочин побудований у 1975 році. Довжина мосту - 73,2 п.м, ширина проїзної частини - 20,5 м. Максимальне навантаження автомобільного транспорту - до 24 т. З моменту будівництва капітальний ремонт не проводився. Обстеження споруди було виконано у 2016 році кафедрою мостів ХНАДУ, міст було визнано аварійним.

Фото 1  | Фото 2  | Фото 3  | Фото 4  | Фото 5  | Фото 6  | Фото 7  | Видео

URL оригинала: http://kharkivoda.gov.ua/36/90429
Разделы по теме:
Рубрики:   Город и область

Комментарии

schmuzerei
10.01.2018 14:57
Из 7 фото только на 3-х видно сам объект. На остальных 4-х - сплошные "дорогие генеральные секретари"...

Murcielago
10.01.2018 15:18
На второй новости о губаревском путепроводе то же самое было, но я пофильтровал smile.gif

schmuzerei
10.01.2018 15:21
Цитата(Murcielago @ 10.1.2018, 15:18) *
На второй новости о губаревском путепроводе то же самое было, но я пофильтровал smile.gif

Спасибо. Хоть про Губаревский путепровод новость нормально смотрится. Информативно.

Кстати, там что, осуществляется фильтрация сточных вод? Водосточная труба с моста заходит в какие-то бетонные "колодцы". Из последнего колодца тоже выходит труба наружу. Что там к чему?

mkv
10.01.2018 15:41
Цитата(schmuzerei @ 10.1.2018, 15:21) *
Кстати, там что, осуществляется фильтрация сточных вод? Водосточная труба с моста заходит в какие-то бетонные "колодцы". Из последнего колодца тоже выходит труба наружу. Что там к чему?

Похоже на пескоотделитель. Но такое впечатление, что ливневку не доделали. Ибо в таком виде с вертикальной трубой без крепления конструкция врядли простоит долго.

Просмотреть соответствующую тему на форуме.

Добавить комментарий

Для того, чтобы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться и/или авторизоваться на форуме.