Новости. За 5 місяців 2019 року Південній залізниці компенсовано 11,8% збитків за перевезення пільговиків у приміському сполученні

Официальный сайт Южной железной дороги, 20.06.2019.

Упродовж січня-травня 2019 року регіональною філією «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» у приміському сполученні перевезено 4 млн 298 тис. пасажирів пільгових категорій, компенсація за які повинна відшкодовуватися місцевими органами виконавчої влади, на суму 33 млн 481 тис. грн. Сума отриманої у 2019 році компенсації складає 3 млн 951 тис. грн (у тому числі 309 тис. грн – погашення заборгованості з компенсації минулого року) або 11,8% від суми наданих за 5 місяців послуг.

Найповніше із семи областей України, на території яких Південна магістраль забезпечує транспортне обслуговування, відшкодовуються збитки у Донецькій (62%), Луганській (42%), Чернігівській (26%) та Кіровоградській (24%).

Регіональна філія «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» здійснює пільгове перевезення громадян відповідно до чинного законодавства. Компенсація за пільгове перевезення повинна забезпечуватися за рахунок місцевих бюджетів. Свої соціальні зобов’язання залізничники виконують безвідмовно і в повному обсязі. Недоотримання компенсації збитків з боку органів місцевої влади створює суттєві перешкоди для придбання запасних частин у необхідному обсязі та робить неможливими модернізацію й ремонт рухомого складу.

Південна залізниця вкотре закликає органи місцевої влади областей, в межах яких магістраль здійснює свою діяльність, віднайти можливість компенсувати збитки за пільгові перевезення громадян і не змушувати Південну магістраль скорочувати розміри руху приміських поїздів.

URL оригинала: http://www.pz.gov.ua/news/razvorot.php?id=5055
Разделы по теме:
Рубрики:   ЖД транспорт

Добавить комментарий

Для того, чтобы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться и/или авторизоваться на форуме.