Новости. Харківський аеропорт виграв конкурс з авіаційної безпеки

Сайт Международного аэропорта «Харьков», 20.12.2019.

Міжнародний аеропорт «Харків» взяв участь у третьому Всеукраїнському конкурсі операторів з авіаційної безпеки і здобув перше місце. Конкурс проходив 5 грудня у Кривому Розі й був організований асоціацією «Аеропорти України».

Змагання складалося з трьох етапів: відповіді на теоретичні питання, інтерпретування зображення на екрані рентгенотелевізійного інтроскопа, практична робота в пункті догляду. Команда харківського аеропорту стала абсолютним чемпіоном. До її складу входили керівник відділу контролю з безпеки Костянтин Анкудінов, керівник зміни Андрій Рахуба, заступник керівника зміни Роман Попов, старший інспектор Анастасія Мельничук й інспектори Марія Куріна й Артем Миронюк. Вони отримали кубок, пам’ятні подарунки і досвід швидкого вирішення питань безпеки.

Друге місце в конкурсі посіла команда міжнародного аеропорту «Київ» ім. Ігоря Сікорського. Вітаємо колег і дякуємо за чесне змагання.

Нагадаємо, в аеропорті «Харків» є власний навчально-тренувальний центр з авіаційної безпеки. З 2013 року в ньому готують спеціалістів за найвищими міжнародними вимогами і національними стандартами. Курси призначені для різних категорій авіаційного персоналу і тривають від 1 до 12 днів.

URL оригинала: https://hrk.aero/kharkivskijj-aeroport-vigrav-konkurs-z-aviacijjnoi-bezpeki/
Разделы по теме:
Рубрики:   Авиатранспорт

Добавить комментарий

Для того, чтобы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться и/или авторизоваться на форуме.