Новости. "Богдан Моторс" підписав договір на поставку 49 тролейбусів для Харкова

Сайт компании "Богдан Моторс", 12.05.2020.

12 травня 2020 року в м.Харків відбулось урочисте підписання договору між представниками ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс», Харківської міської ради та КП «Тролейбусне депо №3» на поставку 49 тролейбусів «Богдан».

Ще 15 квітня 2020 року ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» отримало повідомлення від КП «Тролейбусне депо №3» міста Харків про те, що завод виграв тендер на постачання 49 тролейбусів для м.Харків. Згідно вимог тендеру, мають бути поставлені дванадцять 19-ти метрових «Богдан Т90117» та 37 дванадцяти метрових «Богдан Т70117». Тролейбуси будуть придбані за кошти Європейського інвестиційного банку, з яким комунальне підприємство “Тролейбусне депо № 3” (Харків) підписало угоду на закупівлю транспорту та придбання ремонтного та діагностичного обладнання.

Згідно вимог тендеру, тролейбуси будуть поставлені протягом 50 тижнів після отримання авансового платежу. Додатково до всіх тролейбусів поставлятиметься комплект запасних частин і витратних матеріалів та комплект інструментів та обладнання для обслуговування і ремонту тролейбусів. Згідно умов тендеру та з метою забезпечення якісної роботи електротранспорту, працівники ДП «АСЗ № 1» АТ «АК «Богдан Моторс» організують навчання для працівників КП «Тролейбусне депо №3» з питань експлуатації, технічного обслуговування та ремонту тролейбуса.

Нагадаємо, що «Луцький автоскладальний завод №1» в 2019 році вже виграв тендер на 57 тролейбусів для Харкова, до того ж «Богдан» співпрацює з органами місцевого самоврядування у рамках проєкту «Міський громадський транспорт в Україні», який фінансується за рахунок коштів Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку.

URL оригинала: https://bogdan.ua/novyny/bogdan-motors-pidpysav-dogovir-na-postavku-49-trolejbusiv-dlya-harkova/
Разделы по теме:
Рубрики:   Троллейбус
Модели ПС:   Богдан-Т701
Перевозчики:   КП "Троллейбусное депо №3"

Добавить комментарий

Для того, чтобы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться и/или авторизоваться на форуме.