Новости. Від початку року Південна залізниця отримала лише 22% від необхідного обсягу компенсації за пільгові перевезення пасажирів у приміському сполученні

Официальный сайт Южной железной дороги, 25.06.2020.

За січень – травень 2020 року регіональна філія «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» у приміському сполученні перевезла понад 2 млн пасажирів пільгових категорій на загальну суму 18 млн 11,9 тис. грн. Місцеві органи виконавчої влади, що є замовниками перевезень за соціальними тарифами, відшкодували перевізникові лише 22% від суми наданих з початку року послуг.

Так, за 5 місяців 2020 року з місцевих бюджетів надійшло 3970,6 тис. грн компенсації за пільгові пасажирські перевезення у приміському сполученні (у т.ч. 375,7 тис. грн погашення заборгованості з компенсації минулого року).

Найбільшу суму компенсаційних виплат, понад 50%, отримано по Чернігівській, Кіровоградській, Луганській та Донецькій областях.

Понад третину суми, яка підлягає компенсації, отримано філією від місцевих органів влади Сумської та Полтавської областей.

Складною залишається ситуація з відшкодуванням збитків у Харківській області, в межах якої з початку року перевезено близько 78% від загальної кількості пасажирів пільгових категорій у цілому по магістралі на 11 млн 103,5 тис. грн. Компенсація за перевезення пільгових категорій громадян, збитки від яких повинні відшкодовуватися місцевими органами влади Харківщини, склала лише 1212,3 тис. грн., тобто менше 10,9%.

Регіональна філія «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» вкотре закликає органи місцевої влади віднайти можливість компенсувати збитки за пільгові перевезення громадян.

Запорукою партнерських відносин, які гарантують стабільні пасажирські перевезення в приміському сполученні, повинні бути двосторонні договори між замовником пільгових перевезень та перевізником і сумлінне виконання сторонами своїх зобов’язань.

URL оригинала: http://pz.gov.ua/news/razvorot.php?id=5273
Разделы по теме:
Рубрики:   ЖД транспорт

Добавить комментарий

Для того, чтобы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться и/или авторизоваться на форуме.