Новости. У Харкові розробили проєкт «безпечної зупинки»

Официальный сайт Харьковского городского совета, 25.07.2022.

Будівництво нових зупинок громадського транспорту, які слугували б укриттями від обстрілів, розробили у Харкові. Про це сьогодні, 25 липня, в ефірі національного телемарафону повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов. За його словами, перший пробний екземпляр уже запустили в роботу.

«Думаю, що незабаром у Харкові з'являться такі зупинки, які будуть більш-менш безпечними під час обстрілів. Це невелике приміщення на землі, зроблене з бетону, де людям буде спокійніше чекати транспорт», - пояснив міський голова.

У місті вже визначили 25 місць із найбільшим скупченням людей, де обладнають перші безпечні зупинки.

Також Ігор Терехов ще раз закликав харків'ян дотримуватися на вулиці заходів безпеки, оскільки ворог прицільно обстрілює зупинки громадського транспорту, об'єкти інфраструктури та ін.

«Тактика очевидна - залякати людей, щоб посіяти паніку. Це російському агресору не вдасться. Ми сконцентровані як ніколи, нас не зламають. Харків був, є і буде українським містом», - наголосив Ігор Терехов.

Нагадаємо, що раніше міський голова закликав городян, наскільки можливо, користуватися метрополітеном. За ці кілька днів пасажиропотік у «підземці» трохи виріс.

URL оригинала: https://www.city.kharkov.ua/uk/news/u-kharkovi-rozrobili-proekt-bezpechnoi-zupinki-51587.html
Разделы по теме:
Рубрики:   Город и область

Добавить комментарий

Для того, чтобы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться и/или авторизоваться на форуме.