Новости. З-під завалів гуртожитку у Слобідському районі Харкова, який РФ обстріляла 18 серпня, врятували 9 людей

Суспільне UA, 18.08.2022.

Троє людей загинули, дев'ятеро врятовані з-під завалів гуртожитку у Слобідському районі Харкова, по якому російська армія вдарила ракетами вранці 18 серпня.

Під завалами можуть залишатися ще четверо людей, розповів Суспільному на місці події рятувальник Олексій Чаплигін.

"Після вибуху внаслідок обстрілу сталося обрушення конструкцій, внаслідок чого під завалами опинилися 9 людей, яких ми врятували. На жаль, три людини загинули. Зараз триває операція по рятуванню людей. Приблизно ще чотирьох людей потрібно дістати з-під завалів", — сказав Чаплигін.

Серед врятованих людей — мешканка третього поверху, яка після обвалу опинилася на першому, розповів Чаплигін.

"Спочатку жінка була непритомна, але потім, коли, як нам здавалося, ми закінчували роботи, вона почала подавати ознаки життя, вона почала стукати. Також ми знайшли телефон, по якому почали набирати її номер і задзвонив телефон під завалами біля неї", — сказав Чаплигін.

Поранених госпіталізували, повідомив рятувальник: "Дев'ять людей, яких ми дістали, мають стан середньої тяжкості: переломи кінцівок різного ступеню. Також є забої, садна".

Гуртожиток розташований поруч із депо.

"Складність робіт полягає у тому, що цей об'єкт розташовний у виробничому приміщенні, є замкнутий об'єм. В аварійному стані перебувають конструкції і немає можливості залучити будь-яку інженерну техніку, тому всі роботи потрібно виконувати руками за допомогою особового складу", — сказав Чаплигін.

URL оригинала: https://suspilne.media/272410-z-pid-zavaliv-gurtozitku-u-harkovi-akij-rf-obstrilala-18-serpna-vratuvali-9-ludej/
Разделы по теме:
Рубрики:   Трамвай, Город и область, Происшествия
Перевозчики:   Коминтерновское трамвайное депо

Добавить комментарий

Для того, чтобы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться и/или авторизоваться на форуме.