Новости. Харків оголосив тендер на придбання 85 вживаних автобусів з Європи

Сайт AllTransUA, 30.08.2025.

Салтівське трамвайне депо оголошує тендер на закупівлю 85 автобусів що були у використанні.

Технічним завданням передбачається що автобуси мають бути виготовлені не раніше 2012 року виробництва, з країн Європейського Союзу. Довжина має бути від 11,9 до 12 метрів, кількість дверей не менше двох, а кількість сидячих місць для пасажиів - не менше 40. Автобуси мають бути обладнані системою кондиціонування. Двигун дизельний, з рівнем викидів не нижче Євро-5.

Вся поставка має бути здійснена до 31 травня 2026 року, а перша партія має бути не менше 15 одиниць.

Очікувана вартість закупівлі складає близько ₴ 229,9 млн, втім кінцева буде визначена за результатами тендеру. Пропозиції приймаються до 06 вересня 2025 року, а аукціон відбудеться 08 вересня 2025 року о 13:29.

На сьогодні Салтівське трамвайне депо є основним автобусним перевізником міста, та має у власності більше 230 автобусів, з яких 150 - Karsan що були придбані в 2021 році, а решта - гуманітарна допомога що була отримана починаючи з 2022 року.

URL оригинала: https://alltransua.com/posts/post/550
Разделы по теме:
Рубрики:   Автобус
Перевозчики:   КП "Салтівське трамвайне депо"

Добавить комментарий

Для того, чтобы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться и/или авторизоваться на форуме.