Новости. Харьковчане просят "оставить в покое Московский проспект"

Информационное агентство "Status Quo", 29.03.2018.

Харьковчане просят "оставить в покое Московский проспект". Петиция с соответствующим названием зарегистрирована на сайте горсовета.

"Сколько можно отвлекать внимание людей от настоящих проблем города? Только те, кто ничего не делает для города и страны, занимаются постоянными переименованиями улиц и городов. Почему в том же Берлине до сих пор есть улица, названная в честь Карла Маркса? Займитесь наконец настоящим делом! Очистите тротуары от льда, покрасьте детские площадки, поставьте решетки на окнах в подъездах, высадите цветы и деревья, соберите мусор во дворе, помогите старикам по хозяйству. Достаточно переименований! Оставьте в покое Московский проспект!" - сказано в тексте.

URL оригинала: http://www.sq.com.ua/rus/news/novosti/29.03.2018/harkovchane_prosyat_ostavit_v_pokoe_moskovskiy_prospekt/
Разделы по теме:
Рубрики:   Город и область
Улицы и площади:   проспект Героїв Харкова

Комментарии

Sah
30.03.2018 12:11
Просто у Німеччині все давно швиденько перейменували.
Наприклад, після ліквідації НДР центральна вулиця міста Магдебург - Karl-Marx-Strasse повернула свою стару назву - Breiter Weg.

Після 2 світової війни у Німеччині перейменували багато чого.
Наприклад залишилась весела пісенька
Am Adolf Hitler-Platz steht eine junge Eiche,
sie strebt zur Sonne auf von Sturm und Not.
Musik: Emil Palm. Text: Wilhelm Friedrich Weiß.
(на майдані Адика Гітлера стоїть молода ялинка...)
Але зараз жодних майданів та інших місць імені А.Гітлера у всій Німеннччині нема

waloma
30.03.2018 12:35
А яка стара назва Московського проспекту? вулиця Московська, Старомосковська, 1 Травня, Панцерника "Потьомкін", Корсиковська, що обираєте? derisive.gif

Sah
30.03.2018 13:57
Цитата(waloma @ 30.3.2018, 11:35) *
А яка стара назва Московського проспекту? вулиця Московська, Старомосковська, 1 Травня, Панцерника "Потьомкін", Корсиковська, що обираєте? derisive.gif


А мені, власне, однаково.
Просто у мене кожного разу визивають подив міфи про Європу: там вулиці не перейменовують, пам'ятники не знищують і взагалі там рай.

До речі забув додати, місто Karl-Marx-Stadt після ліквідації НДР повернуло попередню назву Hemnitz.

Евгений Юрьевич
30.03.2018 14:34
Цитата(waloma @ 30.3.2018, 12:35) *
А яка стара назва Московського проспекту? вулиця Московська, Старомосковська, 1 Травня, Панцерника "Потьомкін", Корсиковська, що обираєте? derisive.gif

Проспект Степана Бандери же, не?

miaow
30.03.2018 14:52
Ви забули про ще одна назву вулиці - Hitler-Strasse biggrin.gif

А взагалі наша міська рада вже офіційно визнала легенду про козака Харько, встановивши йому пам'ятника. Чому б не назвати проспект на його честь?

werfer
30.03.2018 23:03
Цитата(miaow @ 30.3.2018, 14:52) *
Ви забули про ще одна назву вулиці - Hitler-Strasse biggrin.gif

А взагалі наша міська рада вже офіційно визнала легенду про козака Харько, встановивши йому пам'ятника. Чому б не назвати проспект на його честь?


Cтанция метро "ХарькОвский проспект"?!

Андрей Бутковский
31.03.2018 07:31
Цитата(Sah @ 30.3.2018, 11:11) *
Просто у Німеччині все давно швиденько перейменували.
Наприклад, після ліквідації НДР центральна вулиця міста Магдебург - Karl-Marx-Strasse повернула свою стару назву - Breiter Weg.


Не треба бла-бла. Я мешкаю в Ляйпцігу поруч з вулицею місцевого комуніста Георга Шумана, на шляху до роботи проїзжаю вулицею Рози Люксембург, з дитиною по вихідних ходжу до парку Клари Цеткін smile.gif Карла Маркса з Ляіпціга дійсно прибрали (і назву площі, і скульпрутні зображення), але в кожному малому містечку вулиця Карла Маркса обовязково присутня.

Цитата(Sah @ 30.3.2018, 12:57) *
До речі забув додати, місто Karl-Marx-Stadt після ліквідації НДР повернуло попередню назву Hemnitz.


Chemnitz взагалі-то smile.gif В якому досі існує отакий монумент: https://en.wikipedia.org/wiki/Chemnitz#/med...in_Chemnitz.jpg

Поки що, шановний, міфи про Європу росповсюджуєте ви wink.gif Наводити колишню НДР прикладом декомунізації - повне невігластво. І тут треба зробити кілька маленьких поправoк. По-перше, з німецької топонімікі повністю зникли імена Ленна та інших радянських комуністів. По-друге, більшість місцевих комуністів 19-го і початку 20-го століття, на честь яких досі названі вулиці, не відзначилися участю у масовоми терорі. Той же Карл Маркс - всього лише німецький філософ-теоретик. І третє, найголовніше - навіть за часів НДР в комуністичну пропаганду тут вірила дуже обмежена кількість людей, тому особливого сенсу декомунізації просто не було.

waloma
02.04.2018 01:49
Цитата(Евгений Юрьевич @ 30.3.2018, 14:34) *
Проспект Степана Бандери же, не?


Проспект Байбака Тимко biggrin.gif

miaow
02.04.2018 11:21
Цитата(waloma @ 2.4.2018, 1:49) *
Проспект Байбака Тимко biggrin.gif

Після цієї весни оту тварину треба теж того... "декомунізувати" biggrin.gif

Murcielago
02.04.2018 11:42
Цитата(miaow @ 2.4.2018, 11:21) *
Після цієї весни оту тварину треба теж того... "декомунізувати" biggrin.gif

Поздно. Говорят, его еще месяц назад видели в Борисполе с чемоданом smile.gif

schmuzerei
02.04.2018 12:34
Цитата(werfer @ 30.3.2018, 23:03) *
Cтанция метро "ХарькОвский проспект"?!




Выбить Крымского хана с Изюмского шляха

Чем не вариант?

Цитата(waloma @ 30.3.2018, 12:35) *
А яка стара назва Московського проспекту? вулиця Московська, Старомосковська, 1 Травня, Панцерника "Потьомкін", Корсиковська, що обираєте? derisive.gif

Зрозуміло, що Корсиковська - це ще більш наблизить нас до Європи ( бо буде названа на честь острова Корсика smile.gif ) .

Хотя не на часі все это, не на часі....

waloma
02.04.2018 15:46
Цитата(miaow @ 2.4.2018, 11:21) *
Після цієї весни оту тварину треба теж того... "декомунізувати" biggrin.gif


[attachment=3791:29543181...287019_n.jpg]


biggrin.gif

Просмотреть соответствующую тему на форуме.