Новости. Ретропоїзд Південної залізниці вирушив у традиційний святковий рейс з нагоди Дня Перемоги

Офіційний сайт Регіональної філії "Південна Залізниця" АТ "Укрзалізниця", 08.05.2019.

Ретропоїзд Південної залізниці вирушив у традиційний святковий рейс з нагоди Дня Перемоги Сьогодні, 8 травня о 08:30 з вокзалу Харків-Пасажирський ретропоїзд регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» відправився у святковий рейс до 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Упродовж подорожі зі станції Харків-Пасажирський до станції Люботин для пасажирів, ветеранів Південної магістралі, ретропоїзда звучать мелодії, фронтові пісні та інструментальні композиції часів Другої світової війни.

У місті Люботин ветерани-залізничники візьмуть участь в урочистому мітингу, присвяченому Дню перемоги, а також відвідають Музей бойової та трудової слави моторвагонного депо Люботин.

Фото 1  | Фото 2  | Фото 3  | Фото 4

Довідково:

Святкові рейси ретропоїзда до Дня Перемоги стали доброю традицією Південної магістралі. У перший рейс поїзд, реконструйований дбайливими руками залізничників, вирушив 9 травня 2014 року. У складі поїзда справжній паровоз 1954 року випуску, що працює на вугіллі, та пасажирський вагон, побудований 1940 року.

URL оригинала: http://www.pz.gov.ua/news/razvorot.php?id=5021
Разделы по теме:
Рубрики:   ЖД транспорт
ЖД станции:   Харків-Пасажирський
Единицы ПС:   Эр-794-12

Добавить комментарий

Для того, чтобы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться и/или авторизоваться на форуме.