Новости. У Харкові тривають перевірки автоперевізників (відео)

Медіа-група "Об'єктив", 20.06.2019.

За словами фахівців “Укртрансбезпеки”, без аптечки, вогнегасника та білетів на маршрут краще не виходити.

Марина з донькою чекають на автобус. Жінка каже: користується громадським транспортом майже щодня і як ціна, так і якість її геть не влаштовують.

Марина, пасажирка
То, что цена-качество… Ноль, можно сказать. Маршрутки убитые и по дороге едут некоторые детали отваливаются у некоторых маршруток. – Скажите, пожалуйста, а дают ли вам в маршрутках водители билетики? – Ни разу не видела.

Микола – пенсіонер. Наголошує: відношення ціни до якості його обурює, проте останнім часом скористатися пільгами стало легше.

Микола, пасажир
Ну, по льготам в последнее время нормально. Показываешь удостоверение и никаких вопросов не возникает. А билетики… Я, по-моему, никогда их не видел, особенно в автобусе.

Відсутність квитків, а також аптечки, вогнегасника та маршрутного листа є грубими порушеннями з боку перевізника, кажуть фахівці “Укртрансбезпеки” і проводять чергову перевірку. Майже одразу вдається знайти першого порушника.

Світлана Єченіна, кореспондентка
Вогнегасник є, квитки також є, чого бракує – так це аптечки. Через це сьогодні перевізникові, що обслуговує цей маршрут, зроблено припис від “Укртрансбезпеки”.

Водій обіцяє усунути недоліки, але як саме він це зробить пояснює неохоче.

Скажите, пожалуйста, вы проблему будете устранять? – Сейчас привезут все… Я ж сказал вам. – А кто привезет, начальство? – Да, да я позвонил, я на подмене… С ремонта автобус выехал.

Під час огляду фахівці перевіряють і технічний стан транспортного засобу. Проте, попри виявлені недоліки “Укртрансбезпека” не має повноважень, щоб знімати автобус з рейсу, а ось штраф виписати інспектори можуть.

Роман Фролов, головний фахівець управління “Укртрансбезпеки” в Харківській області
Ми складаємо відповідний акт. На перший раз перевізник отримує припис на усунення порушення. Під час подальших перевірок, якщо в тому ж транспортному засобі виявляється аналогічне порушення, то відносно до перевізника застосовується адміністративно-господарський штраф у розмірі 680 гривень.

Подібні планові перевірки проводиться щороку – для попередження аварійності. Окрім того, інспектори стверджують, що оглядають транспорт щодня. Виявити порушників допомагають і пасажири.

Роман Фролов, головний фахівець управління “Укртрансбезпеки” в Харківській області
Не видають квитки в салоні, переобладнані салони транспортних засобів або водії себе не тактично ведуть по відношенню до пасажирів – то пасажири на адресу управління “Укртрансбезпеки” в Харківській області можуть надсилати або електронною поштою, письмові свої звернення, які ми розглядаємо та проводимо перевірки.

Наразі вже перевірено близько 200 транспортних засобів, виявлено понад 70 порушень. За час оглядів перевізникам виписано штрафів на загальну суму 30 тисяч гривень.

Видео

URL оригинала: https://www.objectiv.tv/objectively/2019/06/20/u-harkovi-trivayut-perevirki-avtopereviznikiv-video/
Разделы по теме:
Рубрики:   Автобус
Единицы ПС:   БАЗ-А079.32 #АХ0234КА, БАЗ-А079.32 #АХ0235КА, БАЗ-А079.14 #AX0600AA
Городские маршруты:   Аб232е, Аб238е
Конечные городских маршрутов:   Просп. Дзюби
Перевозчики:   ООО "Укравтотранс Плюс", ПП "С-Аурум"

Комментарии

Станислав Калита
23.06.2019 02:53
жАХ0581АА поменяйте на жАХ0600АА

Просмотреть соответствующую тему на форуме.

Добавить комментарий

Для того, чтобы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться и/или авторизоваться на форуме.