Новости. За 4 місяці 2021 року регіональна філія «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця перевезла у приміському сполученні понад один млн пасажирів пільгових категорій

Официальный сайт Южной железной дороги, 27.05.2021.

За чотири місяці 2021 року регіональною філією «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» у приміському сполученні перевезено 1 млн 429,5 тис. пасажирів пільгових категорій на суму 22 млн 228,4 тис. грн. Місцеві органи виконавчої влади, що є замовниками перевезень за соціальними тарифами, відшкодували перевізникові тільки 13 % від суми наданих з початку року послуг.

Так, за зазначений період з місцевих бюджетів надійшло 2 млн 806,8 тис. грн компенсації за пільгові пасажирські перевезення у приміському сполученні (з урахуванням погашення заборгованості за минулі роки), у тому числі:

  • по Харківській області – 1546,0 тис. грн.;
  • по Полтавській області – 671,2 тис. грн.;
  • по Сумській області – 450,2 тис. грн.;
  • по Чернігівській області – 111,0 тис. грн.;
  • по Кіровоградській області – 28,4 тис. грн.

Регіональна філія «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» закликає держадміністрації у регіонах свого обслуговування до взаємовигідних партнерських відносин, які гарантують стабільні пасажирські перевезення в приміському сполученні. Залізничники вкотре наголошують на необхідності укладати та сумлінно виконувати двосторонні договори на приміські пасажирські перевезення за соціальними тарифами, закладати у місцеві бюджети кошти, які б повною мірою компенсували регіональній філії її фактичні витрати на перевезення пільгових категорій пасажирів у приміському сполученні.

URL оригинала: http://pz.gov.ua/news/razvorot.php?id=5406
Разделы по теме:
Рубрики:   ЖД транспорт

Добавить комментарий

Для того, чтобы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться и/или авторизоваться на форуме.