Новости. З початку року регіональна філія «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» перевезла у приміському сполученні майже два млн пасажирів пільгових категорій

Официальный сайт Южной железной дороги, 30.06.2021.

За 5 місяців 2021 року регіональною філією «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» у приміському сполученні перевезено 1 млн 910 тис. пасажирів пільгових категорій на суму 31 млн 706 тис. грн. Місцеві органи виконавчої влади, що є замовниками перевезень за соціальними тарифами, відшкодували перевізникові тільки 15 % від суми наданих з початку року послуг.

Так, за зазначений період з місцевих бюджетів надійшло 4 млн 632 тис. грн компенсації за пільгові пасажирські перевезення у приміському сполученні (з урахуванням погашення заборгованості за минулі роки), у тому числі:

  • по Харківській області – 2129,9 тис. грн;
  • по Сумській області – 1102,4 тис. грн;
  • по Полтавській області – 1040,9 тис. грн;
  • по Чернігівській області – 286,8 тис. грн;
  • по Кіровоградській області – 63,3 тис. грн;
  • по Луганській області – 8,4 тис. грн.

Регіональна філія «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» закликає держадміністрації у регіонах свого обслуговування до взаємовигідних партнерських відносин, які гарантують стабільні пасажирські перевезення в приміському сполученні. Залізничники вкотре наголошують на необхідності укладати та сумлінно виконувати двосторонні договори на приміські пасажирські перевезення за соціальними тарифами, закладати у місцеві бюджети кошти, які б повною мірою компенсували регіональній філії її фактичні витрати на перевезення пільгових категорій пасажирів у приміському сполученні.

URL оригинала: http://pz.gov.ua/news/razvorot.php?id=5422
Разделы по теме:
Рубрики:   ЖД транспорт

Добавить комментарий

Для того, чтобы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться и/или авторизоваться на форуме.