Новости. Регіональній філії «Південна залізниця» компенсовано лише 17,7% витрат за перевезення пасажирів пільгових категорій

Официальный сайт Южной железной дороги, 22.09.2021.

За 8 місяців 2021 року регіональною філією «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» у приміському сполученні перевезено 3 млн 315 тис. пасажирів пільгових категорій на суму 60 млн 58,1 тис. грн. Місцеві органи виконавчої влади, що є замовниками перевезень за соціальними тарифами, відшкодували перевізникові лише 17,7% від суми наданих з початку року послуг.

Так, за 8 місяців з місцевих бюджетів надійшло 10 млн 640,1 тис. грн компенсації за пільгові пасажирські перевезення у приміському сполученні (з урахуванням погашення заборгованості за минулі роки), у тому числі:

  • по Харківській області – 4268,9 тис. грн;
  • по Чернігівській області – 2154,6 тис. грн;
  • по Полтавській області – 2059,5 тис. грн;
  • по Сумській області – 1949,2 тис. грн;
  • по Кіровоградській області – 194,3 тис. грн;
  • по Луганській області – 8,4 тис. грн;
  • по Донецькій області – 5,2 тис. грн.

Регіональна філія «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» закликає держадміністрації у регіонах свого обслуговування до взаємовигідних партнерських відносин, які гарантують стабільні пасажирські перевезення в приміському сполученні. Залізничники вкотре наголошують на необхідності укладати та сумлінно виконувати двосторонні договори на приміські пасажирські перевезення за соціальними тарифами, закладати у місцеві бюджети кошти, які б повною мірою компенсували регіональній філії її фактичні витрати на перевезення пільгових категорій пасажирів у приміському сполученні.

URL оригинала: http://pz.gov.ua/news/razvorot.php?id=5455
Разделы по теме:
Рубрики:   ЖД транспорт

Добавить комментарий

Для того, чтобы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться и/или авторизоваться на форуме.