Новости. На Південній залізниці понад 400 сторонніх осіб притягнуто до адміністративної відповідальності

Официальный сайт Южной железной дороги, 06.10.2021.

За 9 місяців 2021 року працівниками підрозділів воєнізованої охорони регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» під час проведення оперативно-профілактичних заходів затримано 409 сторонніх осіб.

Так, за порушення Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України, зокрема, ходіння коліями в невизначених місцях та незаконний проїзд у вантажному поїзді, працівники служби воєнізованої охорони затримали 409 громадян. Загалом 328 правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу на суму 11,1 тис. грн., 71 особу попереджено.

Також за три квартали 2021 року на регіональній філії «Південна залізниця» зафіксовано 98 випадків втручань здійснених сторонніми особами. Внаслідок цих втручань філії було нанесено матеріальних збитків на суму 2129,4 тис. грн. За цей же період залізничниками попереджено 14 крадіжок на суму 683,4 тис. грн.

Щоб попередити розкрадання залізничного майна та вантажів, працівники воєнізованої охорони регіональної філії оперативно реагують на випадки несанкціонованих втручань у роботу залізничного транспорту, визначають і патрулюють найбільш криміногенні ділянки, станції та перегони, супроводжують вантажі тощо. За вказаний період стрільцями воєнізованої охорони супроводжено 131988 вагонів із номенклатурними вантажами у складі 17681 поїздів.

URL оригинала: http://pz.gov.ua/news/razvorot.php?id=5461
Разделы по теме:
Рубрики:   ЖД транспорт, Происшествия

Добавить комментарий

Для того, чтобы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться и/или авторизоваться на форуме.