Новости. 31 березня АТ “Укрзалізниця” починає сезон ремонтів колії, якість та ефективність робіт члени правління контролюватимуть особисто

Официальный сайт Южной железной дороги, 04.02.2022.

Сезон робіт з ремонту колій цього року почнеться вчасно, колійне господарство та колійні машини повністю готові до початку робіт. Про це сьогодні йшлося на спеціальній нараді у голови Правління АТ “Укрзалізниця”, яка була присвячена підготовці до весняно-літнього ремонтного сезону.

Загалом департаментом колій та споруд у 2022 році заплановано капітально відремонтувати та реконструювати 650 км колій, ще 800 км буде оновлено середнім ремонтом. Роботи з підготовки колійного господарства та закупівлі запасних частин до спеціальних машин відбувалися весь минулий рік.

Також було ухвалено рішення взяти під додатковий контроль якість проведення робіт, а апарату директора з економічної та інформаційної безпеки перевірити минулорічні закупівлі запасних частин до колійних машин.

Директору з інфраструктури Роману Черніцькому доручено особисто проконтролювати ремонт на всіх 6 залізницях, члену Правління Павлові Цуберу проконтролювати роботи на 3 залізницях, голова Правління Олександр Камишін особисто проведе вибірковий контроль готовності до ремонтних робіт на одній із залізниць.

Також під час наради обговорили висновки незалежного аудиту казахського представництва компанії-виробника колійних машин Plasser & Theurer, який був проведений торік взимку. В ньому експерти рекомендували поновити закупівлю оригінальних запчастин до колійних машин цього виробника.

Колійні машини відомої австрійської команії Plasser & Theurer багато років задіяні у ремонті та оновленні залізничної інфраструктури. За майже 20 років роботи цих машин українські підприємства опанували власне виробництво запасних частин

Використання вітчизняних деталей не тільки створює робочі місця в Україні, але і дозволяє здешевити ремонти, адже українські запасні частини коштують вдвічі чи втричі дешевше (в залежності від позиції). Загальна сума економії завдяки такому рішенню лише в 2021 році склала 49 мільйонів гривень.

Голова Правління компанії дав доручення додатково проаналізувати закупівлі запасних частин до колійних машин та ефективність їх роботи як департаменту колій та споруд так і апарату директора з економічної та інформаційної безпеки. Також було ухвалено рішення звернутись до представників Plasser & Theurer щодо проведення повторного аудиту 31.03.2022, в момент старту реальної роботи техніки над оновленням інфраструктури.

Результати аналізу ефективності закупівель та ремонтів дозволять краще сформувати техзавдання весняних тендерів щодо закупівель необхідних запчастин, в чіткій відповідності до визначеної керівництвом компанії політики максимальної ефективності роботи всіх підрозділів та філій АТ “Укрзалізниця”.

URL оригинала: https://www.pz.gov.ua/news/razvorot.php?id=5519
Разделы по теме:
Рубрики:   ЖД транспорт

Добавить комментарий

Для того, чтобы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться и/или авторизоваться на форуме.