Новости. У Сахновщині відновлюють рух автобуса до Харкова

Газета "Слобідський край", 09.02.2022.

У Харківській області автобус Сахновщина – Харків декілька місяців не курсував маршрутом, але незабаром він буде їздити два рази на тиждень.

З 19 лютого відновлюється автобусне сполучення за маршрутом Сахновщина – Харків АС-1 (проспект Гагаріна, 22, Харків) через Олійники. З автостанції Харкова автобус відправляється о 8-й годині 50 хвилин, а з автостанції Сахновщина о 4-й годині 40 хвилин. Автобус курсуватиме два рази на тиждень – у суботу та понеділок.

— Автобуса не було з причини того, що був слабкий пасажиропотік. А дорога, яка сполучає Сахновщинський район з Первомайським, – на ній довгий час не виконувався ремонт. Перевізником було прийнято рішення переробити паспорт маршруту, раніше автобус заїджав на АС-2, а тепер на АС-1. Змінений паспорт маршруту в жовтні був зданий в Управління транспорту та зв'язку Харківської обласної адміністрації, і тепер він погоджений. Зараз ми прочистили дорогу, зробили шлях більш привабливим для автоперевізників, — розказав «Слобідському краю» голова Сахновщинської селищної ради Володимир Суєцький.

— Декілька місяців знадобилося для того, щоб розрівняти дорожнє покриття та розчистити порослі по дорозі, і плюс до цього незадовільна ситуація з коронавірусом, яка спричинила зменшення кількості пасажирів за маршрутом, — пояснив «Слобідському краю» автоперевізник Сергій Ганночка.

За словами автоперевізника, з 2018 року до листопада 2021-го маршрут виконувався регулярно, але зараз його довелося припинити.

— До мене зверталися жителі з проханням відновити автобусне сполучення, до того ж дорога трошки стала кращою. За ці роки багато ремонтів довелося робити — замінювати деталі автобуса тощо. Але зараз у громаді виділили автогрейдер для вирівнювання дороги, тому ситуація покращилася, — зазначив Сергій Ганночка.

URL оригинала: https://www.slk.kh.ua/oblast-online/sahnovsina/u-sahnovsini-vidnovluut-ruh-avtobusu-do-harkova.html
Разделы по теме:
Рубрики:   Автобус
Автостанции/остановки:   Автостанция №1 "Автовокзал"

Добавить комментарий

Для того, чтобы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться и/или авторизоваться на форуме.