Новости. Харківська залізниця: президентові пропонують позбутися імперської назви

Kharkiv Today, 20.07.2022.

Автор пропозиції вважає доцільним відновити географічну справедливість. Також просять змінити систему відліку кілометрів.

Петицію щодо дерусифікації залізниці подав Василь Зубченко. Його звернення опубліковане на сайті Офісу президента 18 липня і містить прохання про нову назву для Південної залізниці, яка не може так називатися через географічне в Україні.

"Дати розпорядження Кабінету Міністрів України: 1. відновити географічну справедливість в назві дочірніх компаній АТ "Укрзалізниці": "Південно-Західна залізниця" та "Південна залізниця", змінивши назву: "Південно-Західна" на "Київська"; "Південна" на "Харківська" залізниці; 2. Змінити систему відліку кілометрів "Головних напрямків Укрзалізниці" з півночі на південь та захід нашої країни, починаючи зі столиці України міста Київ, а не зі столиці країни-агресора Москви", — запропонував президентові Володимирові Зеленському автор петиції.

Для того щоб звернення розглянув президент, його мають підписати 25 000 людей за 90 днів. Підтримати петицію можна за посиланням.

URL оригинала: https://2day.kh.ua/ua/kharkow/kharkivska-zaliznytsya-prezydentovi-proponuyut-pozbutysya-imperskoyi-nazvy
Разделы по теме:
Рубрики:   ЖД транспорт

Добавить комментарий

Для того, чтобы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться и/или авторизоваться на форуме.