Новости. У Харкові встановили першу зупинку-укриття

Официальный сайт Харьковского городского совета, 19.08.2022.

Першу зупинку громадського транспорту, яка слугуватиме укриттям від обстрілів, встановили сьогодні, 19 серпня, у місті Харкові.

Про це в ефірі національного телемарафону повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов. Мер зазначив, що зупинка оснащена прямим зв'язком з диспетчером, безкоштовним Wi-Fi, а також екраном, за допомогою якого пасажири зможуть побачити громадський транспорт, що під'їжджає. В укритті можуть розміститися близько 30 людей. Однак воно має модульну конструкцію, тому залежно від району та пасажиропотоку розміри укриття можуть змінюватися.

«Ми мали жахливі випадки, коли люди гинули на зупинках, чекаючи на громадський транспорт, були поранені. І тоді я пообіцяв, що ми зробимо таку зупинку, яка буде більш-менш безпечною. Зрозуміло, що від прямого влучення важкими ракетами вона не врятує чи врятує лише частково. Але вона зможе захистити від уламків РСЗВ, а значить - врятувати життя та здоров'я людей», - наголосив Ігор Терехов.

Зазначимо, для встановлення перших безпечних зупинок у Харкові визначили 25 локацій, на яких на транспорт чекає найбільша кількість людей. Всі ці зупинки також будуть обладнані безкоштовним інтернетом.

URL оригинала: https://www.city.kharkov.ua/uk/news/-51829.html
Разделы по теме:
Рубрики:   Троллейбус, Автобус, Город и область
Конечные городских маршрутов:   Больница скорой помощи

Комментарии

lsup
24.08.2022 16:46
Лучше мешками с песком еще огородили чем рисовать толку больше

fAntom.oav
24.08.2022 18:28
Мешкам с песком могут приделать ноги.

Просмотреть соответствующую тему на форуме.

Добавить комментарий

Для того, чтобы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться и/или авторизоваться на форуме.