Новости. "Укрзалізниця" отримала останні 15 вагонів зі 100, придбаних за бюджетні кошти (фото)

Центр транспортних стратегій, 01.03.2023.

Вагони постачаються КВБЗ по контракту 2021 року.

"Укрзалізниця" отримала всі 100 нових вагонів в рамках виконання держбюджету, - сьогодні залізничникам передані 15 останніх пасажирських вагонів.

Як пише ЦТС, про це повідомили у Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України.

"Це останні 15 пасажирських вагонів зі 100, які були замовлені в 2021 році за кошти державного бюджету", - йдеться в повідомленні.

В кожному з переданих 15 вагонів передбачено інклюзивну вбиральню та одне безбар'єрне купе, де є спеціальні спальні дивани зі зміною кута нахилу і фіксацією тіла, місце для інвалідного візка та ремені для його закріплення, пульт з регулюванням освітлення, кнопкою виклику провідника, пристроєм гучномовного зв’язку з провідником.

Інші нові пасажирські вагони, отримані в рамках замовлення, обладнано кондиціонером, кулером з питною водою, сигналізацією на кожному купе, індикатором зайнятості вбиралень та кнопкою виклику провідника.

Вагони мають збільшений обсяг багажного відділення та обладнані системами відеоспостереження в загальних зонах, сповивальними столиками, а також розетками та USB-портами біля кожного місця.

Отримані 15 вагонів курсуватимуть у складах поїздів зі столиці на Кишинів, Хелм, Перемишль, Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг, Херсон, Одесу, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, а також в складі поїздів за маршрутами Одеса-Львів, Дніпро-Трускавець, Харків-Трускавець, Харків-Одеса, Харків - Івано-Франківськ, Харків-Хелм та Запоріжжя-Перемишль.

Всі 100 вагонів були виготовлені Крюківським вагонобудівним заводом.

"Цьогоріч в держбюджеті також передбачено кошти на оновлення рухомого складу для пасажирських перевезень", - зазначили у відомстві.

Нагадаємо, в кінці минулого року КВБЗ заявив про борг УЗ перед підприємством за поставлені раніше 65 вагонів. В УЗ визнали заборгованість в розмірі 1,4 млрд і пообіцяли вжити заходів, щоб її ліквідувати.

URL оригинала: https://cfts.org.ua/news/2023/03/01/ukrzaliznitsya_otrimala_ostanni_15_vagoniv_zi_100_pridbanikh_za_byudzhetni_koshti_foto_73990
Разделы по теме:
Рубрики:   ЖД транспорт

Добавить комментарий

Для того, чтобы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться и/или авторизоваться на форуме.