Новости. Харків’яни просять повернути 12-й трамвай та автобуси в напрямку ХАІ

Медіа-група "Об'єктив", 16.05.2023.

Харків’яни продовжують звертатися до мерії задля розв’язання транспортних питань. Тема транспорту не втрачає актуальності в місті, куди дедалі більше повертаються мешканці.

Одразу дві петиції, присвячені транспортній темі, зареєстрували на сайті Харківської міськради. Автор однієї з них наголошує на складностях у переміщенні центром міста – від Південного вокзалу до метро “Університет”.

“У зв’язку із поверненням великої кількості людей до м. Харкова виникає необхідність переглянути актуальність введення нових маршрутів громадського транспорту або повернення колишніх популярних… Через збільшення інтервалу руху метро (понад 10 хв) виникає проблема вчасно дістатися на роботу по маршруту м. “Південний вокзал” – м. “Університет”. Дорога може займати понад 30 хвилин разом із пересадкою. Також відсутня можливість дістатися до Центрального парку на громадському транспорті від Південного вокзалу, що створює певні незручності як для харків’ян, так і для гостей міста”, – аргументує автор петиції Ігор Кушнір.

Як варіант виходу із ситуації він пропонує або повернути маршрут автобуса, який курсував центром минулого літа в тестовому режимі, або ж відновити роботу трамвая №12. До початку повномасштабного вторгнення РФ цей трамвайний маршрут пов’язував Південний вокзал із Лісопарком.

Про транспортну проблему в районі ХАІ повідомляє також авторка іншої петиції на сайті мерії – Діана Пуль.

“Запустіть транспорт [автобусні маршрути №] 247, 55, 241240, 271, 17. Дуже важко дістатися на ХАІ та з ХАІ у бік метро “Героїв праці”, — звернулася вона до керівництва міста. Читайте також: Харків’яни просять Терехова знести пам’ятник російсько-українській дружбі

Нагадаємо, щоб керівництво міста розглянуло петицію, вона має зібрати 5000 голосів за 90 днів. Збір підписів під цими двома “транспортними” петиціями тільки-но розпочався.

URL оригинала: https://www.objectiv.tv/uk/objectively/2023/05/16/harkiv-yani-prosyat-povernuti-12-j-tramvaj-ta-avtobusi-v-napryamku-hai/
Разделы по теме:
Рубрики:   Трамвай, Автобус
Городские маршруты:   Тм12, Аб17е, Аб55е, Аб240е, Аб247е, Аб271е

Добавить комментарий

Для того, чтобы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться и/или авторизоваться на форуме.