Новости. Перший потяг дитячої залізниці "Мала Південна" повернувся раніше через повітряну тривогу

Суспільне UA, 01.06.2023.

У Харкові 1 червня "Мала Південна залізниця" відкрила 83-й сезон. Перший поїзд повернувся на станцію, не доїхавши до пункту призначення — оголосили повітряну тривогу.

На час тривог залізниця припинятиме роботу, сказала її керівниця Вікторія Шморгун.

"У нас розроблений план щодо евакуації під час повітряної тривоги, інформація розповсюджена у всіх вагонах і по території дитячої залізниці, система відпрацьована, тому будемо працювати у цих умовах", — сказала Вікторія Шморгун.

За її словами, в кінці березня 2022 року через російські обстріли був пошкоджений навчальний корпус станції та сам вокзал. Нині все відновили.

"Минулого року, починаючи з лютого, ми були змушені перейти на дистанційне навчання і, звісно, сезон перевезень відкрити нам не вдалося. Усі ми дуже сумували як за роботою і навчанням, так і за нашими друзями, колегами, інструкторами. Зараз, на щастя, ми маємо можливість, завдяки Збройним Силам України, відкривати історичний 83 сезон перевезень", — сказав вихованець дитячої залізниці Артем Суббота.

Як працюватиме дитяча залізниця "Мала Південна" у 2023 році

  • з 1 червня до 29 жовтня 2023 року триватиме 83-й сезон;
  • поїзди курсуватимуть у вихідні з 11:00 до 15:30. У будні — за попередніми груповими замовленнями;
  • квиток для дорослих коштує 39 грн, для дітей від трьох до 12 років — 20 гривень. У вартість квитка також входить відвідування музею історії дитячої залізниці "Мала Південна".
URL оригинала: https://suspilne.media/494011-persij-potag-ditacoi-zaliznici-mala-pivdenna-povernuvsa-ranise-cerez-povitranu-trivogu/
Разделы по теме:
Рубрики:   ЖД транспорт, Разное

Добавить комментарий

Для того, чтобы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться и/или авторизоваться на форуме.