Новости. Укрзалізниця та OLX Україна розпочали спільну боротьбу з квитковими шахраями

Офіційний сайт "Укрзалізниці", 11.08.2023.

АТ “Укрзалізниця” та “OLX Україна” об'єдналися в боротьбі зі спекулянтами та шахраями. Компанії домовилися про блокування всіх оголошень про продаж квитків на поїзди Укрзалізниці.

«Продовжуємо системну боротьбу з квитковими шахраями. Вже запровадили низку рішень, які суттєво ускладнили їх життя та унеможливили схеми. Тепер ще один надважливий крок – усі оголошення про продаж залізничних квитків на сервісі OLX вже видалені, а нові просто буде неможливо розмістити. Дякую керівництву “OLX Україна” за те, що швидко відгукнулися на наше прохання та допомагаєте боротися з перекупами та шахраями”, – зазначив голова правління АТ “Укрзалізниця” Євген Лященко.

Він також додав, що більша частка оголошень про продаж квитків була розміщена шахраями “Купуючи такі квитки люди просто ошукували. Вони або зовсім не отримували квиток, або їм надсилали підроблені квитки”, – додав очільник Укрзалізниці.

“OLX завжди оперативно реагує на можливі зловживання під час користування нашою платформою. Нашими фахівцями вже було заблоковано понад 20 оголошень про продаж залізничних квитків. Також розроблено алгоритм, який не дозволятиме публікувати такі оголошення в майбутньому. Команда зосереджена на постійному вдосконаленні алгоритмів та модераційних фільтрів, щоб забезпечити безпеку та зручність для всіх наших користувачів.

Ми розуміємо, що це постійний процес, і ми зобов'язані працювати над зменшенням можливості появи подібного контенту у всіх категоріях нашої платформи”, – зазначив директор департаменту клієнтського сервісу OLX в Україні та Центральній Азії Ігор Сироватко.

Нагадаємо, що, довіряючи купівлю квитків для своєї подорожі "перекупникам", ви ризикуєте залишитися без подорожі взагалі, адже перевірку посадкових документів Укрзалізниця постійно посилює. До того ж, ви підтримуєте "квиткових спекулянтів" у той час, як хтось, кому справді потрібно їхати і хто не має можливості переплачувати, позбавляється шансів купити квиток.

URL оригинала: https://uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/616306/
Разделы по теме:
Рубрики:   ЖД транспорт

Добавить комментарий

Для того, чтобы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться и/или авторизоваться на форуме.