Новости. До Харкова прибули автобуси з Нюрнберга

Офіційний сайт Харківської міської ради, 21.08.2023.

Дев'ять автобусів «MAN» прибули до Харкова з німецького міста-побратима Нюрнберга.

Як повідомив начальник відділу експлуатації КП «Салтівське трамвайне депо» Олексій Бородаєвський, німецькі партнери передали автобуси двох видів: 12-ти та 18-метрові. Найближчим часом вони почнуть курсувати на 63-му та 204-му маршрутах. Це дозволить покращити пасажирське сполучення між Індустріальним районом та Північною Салтівкою, а також між Східною Салтівкою та Олексіївкою.

Начальник відділу експлуатації КП нагадав, що під час повномасштабного вторгнення різного ступеня пошкоджень зазнали 94 автобуси. Більшість з них вдалося відремонтувати, проте близько 10 одиниць відновленню не підлягають. Нині Харковом курсують 90 автобусів, які обслуговують 42 маршрути.

За його словами, через масштабні пошкодження техніки ситуація з пасажироперевезеннями в Харкові непроста. Також її ускладнили приватні перевізники, які припинили обслуговування маршрутів у Харкові. Зараз автобусне сполучення в місті, в яке повертається все більше харків'ян, майже повністю забезпечується силами КП. Тому така підтримка від європейських партнерів, наголосив Олексій Бородаєвський, є вкрай важливою та своєчасною для Харкова.

Також він зазначив, що до кінця вересня Нюрнберг має намір передати Харкову 40 автобусів. У зв’язку з цим комунальне підприємство запрошує на роботу водіїв категорії «D».

URL оригинала: https://www.city.kharkiv.ua/uk/news/-54471.html
Разделы по теме:
Рубрики:   Автобус
Городские маршруты:   Аб63э, Аб204э
Перевозчики:   КП "Салтівське трамвайне депо"

Добавить комментарий

Для того, чтобы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться и/или авторизоваться на форуме.