Новости. Судитимуть заступника гендиректора харківського авіапідприємства

Kharkiv Today, 06.11.2023.

Чоловік обвинувачується у розтраті майна.

Через наказ першого заступника гендиректора авіапідприємство зазнало збитків на більше ніж пів мільйона гривень.

До суду передали обвинувальний акт щодо першого заступника генерального директора Харківського державного авіаційного виробничого підприємства. За даними слідства, чоловік наказав бухгалтерам перевести гроші кредиторам, попри введений мораторій через справу про банкрутство авіапідприємства. Таким чином авіапідприємство зазнало збитків на 691 807 гривень. Про це повідомили у Спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Східного регіону.

"Досудовим розслідуванням установлено, що обвинувачений будучи посадовою особою, наділений відповідними повноваженнями, всупереч інтересам служби, з використанням службового становища, знаючи що порушено провадження у справі про банкрутство Харківського державного авіаційного виробничого підприємства і введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, надав своїм підлеглим працівникам бухгалтерії цього підприємства відповідні вказівки щодо перерахування грошових коштів під час дії мораторію на задоволення вимог кредиторів", — розповіли у прокуратурі.

Обвинувальний акт стосовно чоловіка склали за ч. 5 ст. 191 (розтрата майна, вчинена в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

URL оригинала: https://2day.kh.ua/ua/kharkow/sudytymut-zastupnyka-hendyrektora-kharkivskoho-aviapidpryyemstva
Разделы по теме:
Рубрики:   Авиатранспорт, Происшествия

Добавить комментарий

Для того, чтобы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться и/или авторизоваться на форуме.