Новости. Покинутий аеродром: як виглядає кладовище літаків за кілька кілометрів від російського кордону на Харківщині (фото)

Информационное агентство "Status Quo", 25.12.2023.

У Вовчанську за 4 кілометри від україно-російського кордону знаходиться летовище, де зібрані покинуті старі літаки. До війни сюди щорічно приїздили тисячі туристів з Харкова та області. Як виглядає колишній аеродром зараз, розказало видання “Ґвара Медіа”.

Тут стоїть більше 30-ти літаків радянського та чехословацького виробництва. У 1960-х роках тут було училище льотчиків-інструкторів, також на базі аеродрому готували пілотів для вертольотів та парашутистів. У середині 1980-х років льотні курси перенесли до Запоріжжя. Літаки покинули просто неба.

Бувало, що на аеродром навідувались вандали, які розбирали літаки у пошуку кольорових металів, щоб здати їх на вторинну сировину.

До повномасштабного вторгнення ходили розмови про перетворення закинутої авіабази на зону відпочинку. Але зараз це питання не на часі. Вовчанську громаду постійно обстрілюють, у Вовчанську немає газопостачання, світло дають з перебоями.

URL оригинала: https://www.sq.com.ua/ukr/korisno_znati/25.12.2023/pokinutii-aerodrom-yak-viglyadaje-kladovishhe-litakiv-za-kilka-kilometriv-vid-rosiiskogo-kordonu-na-xarkivshhini-foto
Разделы по теме:
Рубрики:   Авиатранспорт

Добавить комментарий

Для того, чтобы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться и/или авторизоваться на форуме.