Новости. Новий нічний поїзд поєднає Харків та Дніпро

Офіційний сайт "Укрзалізниці", 09.02.2024.

🚂 Знаходимо додаткові можливості для запуску нових маршрутів! Новий поїзд, який отримає номер 295/296, поєднає Харків та Дніпро і надасть нічну альтернативу подорожі між двома найбільшими містами сходу нашої країни.

ℹ️ Поїзд відправлятиметься з Харкова по парних о 23:40 та прибуватиме до Дніпра о 05:05 ранку наступного дня. У зворотному напрямку, з Дніпра, поїзд відправлятиметься по непарних теж о 23:40 та прибуватиме до Харкова о 05:05 наступного дня.

ℹ️ Зупинки передбачені на станціях Мерефа, Лихачове, Лозова, Павлоград, Синельникове-2. У складі поїзда вагони категорії плацкарт, купе, люкс.

✅ У перший рейс поїзд вирушить 2 березня з Харкова та 3 березня — з Дніпра. Більш ефективне використання рухомого складу дозволяє нам розширювати маршрутну мережу та пропонувати пасажирам більше варіантів порожей Україною.

📲 Квитки на поїзд будуть традиційно доступні за 20 діб до відправки у застосунку Укрзалізниці, чат-ботах, на сайті та в касах вокзалів. Приємних подорожей!

URL оригинала: https://www.facebook.com/Ukrzaliznytsia/posts/pfbid02HzVBrcpQ4529TyUNxgFtBUxnBDztwinKfmVvsuHmrwGJvLR1cQj94k8j6R78HLQxl
Разделы по теме:
Рубрики:   ЖД транспорт

Добавить комментарий

Для того, чтобы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться и/или авторизоваться на форуме.