Новости. Здійснення виплат за пільговий проїзд територіальними громадами – запорука стабільних перевезень у приміському сполученні

Офіційний сайт Регіональної філії "Південна Залізниця" АТ "Укрзалізниця", 14.03.2024.

За 2023 рік регіональною філією «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» у приміському сполученні перевезено 2042,4 тис. пасажирів пільгових категорій на суму 48102,9 тис. грн. Місцеві органи влади відшкодували у 2023 році перевізникові лише 37,9% від суми наданих з початку року послуг. За 2 місяці 2024 року з місцевих бюджетів надійшло 1180,4 тис. грн компенсації за пільгові пасажирські перевезення у приміському сполученні (з урахуванням погашення заборгованості за минулі роки), у тому числі:

  • по Полтавській області – 654,6 тис. грн;
  • по Чернігівській області – 222,3 тис. грн;
  • по Харківській області – 170,9 тис. грн;
  • по Сумській області – 99,1 тис. грн;
  • по Кіровоградській області – 33,5 тис. грн.

У 2023 році залізниця узгодила питання про відшкодування пільгових перевезень у приміському секторі з територіальними громадами та уклала 95 договорів. У 2024 році з місцевими органами влади вже укладено 70 договорів щодо компенсації за перевезення пільговиків приміськими поїздами. Закликаємо місцеві органи влади на необхідність передбачати в бюджетах різних рівнів кошти на відшкодування витрат на пільгові перевезення у приміському сполученні та укладати з Південною залізницею відповідні договори, своєчасно та в повному обсязі перераховувати компенсаційні виплати. Адже укладання та виконання договорів на компенсаційні виплати за приміськими перевезеннями в умовах воєнного стану є забезпечення стабільного руху пасажирів та вантажів.

URL оригинала: https://www.pz.gov.ua/podrobno/7798
Разделы по теме:
Рубрики:   ЖД транспорт

Добавить комментарий

Для того, чтобы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться и/или авторизоваться на форуме.