Новости. Соціальний автобус запустили у Золочівській громаді: маршрути

Газета "Слобідський край", 21.03.2024.

Про це медіа «Слобідський край» повідомив начальник Золочівської селищної військової адміністрації Віктор Коваленко.

– Протягом певного часу вели переговори з благодійним фондом «Проліска» і досягли домовленості щодо реалізації проєкту «Соціальний автобус» у нашій громаді. Був проведений тендер, який виграв місцевий перевізник. І сьогодні ми маємо чудову нагоду, аби мешканці вісьмох з 11 старостинських округів користувалися соціальним автобусом. Інші три старостати мають сполучення залізничним транспортом, тобто там є електричка і немає сенсу направляти автобус. Наприклад, по одному з рейсів жителі деокуповних сіл Турове і Макарове, а також мешканці Світличного мають можливість добиратися до Золочева. Ніколи у нас не було автобусного сполучення між тими селами і Золочевим. Люди дуже задоволені, що ними опікуються, вдячні благодійникам за таку співпрацю, – каже очільник громади.

Автобуси курсуватимуть за маршрутами:

Відродженівське-Лютівка-Золочів

Івашки-Олександрівка-Одноробівка-Петрівка-Борохи-Золочів

Карасівка- Калинове-Чорноглазівка-Золочів

Макарове-Турове- Світличне-Золочів

Малижене-Писарівка-Рясне-Золочів

Сковородинівка-Гуринівка-Велика Рогозянка-Цапівка-Фартушне-Золочів.

Віктор Коваленко зазначає, що проїзд автобусом, який курсувати кожного дня, окрім суботи і неділі, вищевказаними маршрутами, безкоштовний. Відповідно до однієї з вимог благодійників пасажири повинні мати документи, що засвідчують особу. Це потрібно для реєстрації та обліку.

– З міркувань безпеки графік автобуса не оприлюднюємо. Розклад можна дізнатися у старост і вуличних комітетів. Конкретних термінів дії цього проєкту немає, думаю, що до кінця року. А потім дивитимемося, як автобус функціонує, і визначатимемося щодо подовження проєкту, – розповів Віктор Коваленко.

URL оригинала: https://www.slk.kh.ua/oblast-online/zolociv/socialnij-avtobus-zapustili-u-zolocivskij-gromadi-marsruti.html
Разделы по теме:
Рубрики:   Автобус

Добавить комментарий

Для того, чтобы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться и/или авторизоваться на форуме.