Новости. У п'ятницю тролейбус №7 відновлює роботу

Офіційний сайт Харківської міської ради, 12.06.2025.

Тролейбусний маршрут №7 - від розворотного кола «Східне» до ст. м. «Армійська» - відновлює роботу з 13 червня.

Як повідомили в Департаменті будівництва та шляхового господарства, це сприятиме поліпшенню обслуговування мешканців мікрорайонів ХТЗ, Східний і Рогань.

Так, на цьому маршруті буде випущено чотири тролейбуси з автономним ходом. Ще один тролейбус з автономним ходом додасться на маршрут №45 (розворотне коло «Вул. Дванадцятого Квітня» - розворотне коло «Роганське»).

Також припиняється робота тимчасових автобусних маршрутів №7, 45 та тимчасового тролейбусного маршруту №7 (розворотне коло «Вул. Дванадцятого Квітня» - ст. м. «Армійська»).

Крім того, в місті буде тимчасово припинена робота тролейбусу №52. Замість нього курсуватиме тимчасовий автобус №53е: вул. Дванадцятого Квітня - пр. Героїв Харкова - вул. Роганська - вул. 92-ї бригади - вул. Зубарєва - розворотне коло «759 мікрорайон».

URL оригинала: https://www.city.kharkiv.ua/uk/news/u-pyatnitsyu-troleybus-7-vidnovlyue-robotu-57707.html
Разделы по теме:
Рубрики:   Троллейбус, Автобус
Городские маршруты:   Тб7, Тб45, Тб52, Аб7, Аб45, Аб53

Добавить комментарий

Для того, чтобы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться и/или авторизоваться на форуме.