Новости. Харків’яни скаржаться на зміну маршрутів деяких трамваїв (відео)

Медіа-група "Об'єктив", 19.06.2019.

Через аварійний стан колій змінено маршрути трамваїв № 6, 8 та 27.

Харків’янин В’ячеслав невдоволений тим, що трамваї № 6, 8 та 27 змінили маршрути у зв’язку з аварійним станом колій. Стверджує: ремонт обіцяли розпочати більше року тому, але цього досі не сталося. Чоловік каже: скаржився і до комунальних підприємств, і до міськради.

В’ячеслав, харків’янин
Они едут в объезд, это занимает много лишнего времени у пассажиров. Вдобавок ко всему невозможно добраться к некоторым объектам. И еще одна проблема – перекресток Тарасовской и Московского проспекта – там ежедневно происходит по несколько аварий. Из-за этого трамваи тоже стоят.

На перехресті вулиці Академіка Павлова та Московського проспекту трамваї сходили з колій. Це, на думку В’ячеслава, і стало головною причиною зміни маршрутів. Пошкоджений колесами трамваїв асфальт можна побачити і зараз.

В’ячеслав, харків’янин
Стерлась так называемая "губа рельса", и трамваи сходили с рельс. Нужно ремонтировать. Это нормально, что они через какой-то промежуток времени стираются.

Чоловік нарікає: дорога до метро або ринку тепер займає до 20 хвилин та більше. Деякі пасажири, навпаки, називають такий маршрут “зручнішим”.

Ганна, харків’янка
Если шестерка так ходит, то, наверное, людям удобно. А куда другие поворачивают? – В противоположную сторону. – Конечно, так людям неудобно потому, что ничего не ходит через универмаг “Харьков”, через Конный рынок и приходится идти отсюда.

На сайті Харківської міськради про зміну маршрутів повідомили ще 25 квітня минулого року. І зазначили причину – "ремонт колій". Щодо самих робіт у подальшому інформації не було.

Видео

URL оригинала: https://www.objectiv.tv/objectively/2019/06/19/harkiv-yani-skarzhatsya-na-zminu-marshrutiv-deyakih-tramvayiv-video/
Разделы по теме:
Рубрики:   Трамвай
Городские маршруты:   Тм6, Тм8, Тм27
Улицы и площади:   вулиця Академіка Павлова, проспект Героїв Харкова

Добавить комментарий

Для того, чтобы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться и/или авторизоваться на форуме.