Новости. Ювілейний 20-ий тролейбус Т70117 відправився сьогодні до Харкова

Сайт компании "Богдан Моторс", 11.10.2019.

10 жовтня 2019 року з Луцька до ХКМ «Тролейбусне депо № 2» відправився ювілейний 20-ий тролейбус «Богдан Т70117». ДП «Автоскладальний завод № 1» АТ «АК «Богдан Моторс» продовжує працювати над виготовленням нових тролейбусів для Харкова.

Наразі харків’яни та гості міста вже мають змогу користуватися новими транспортними засобами, які почали надходити партіями в місто від початку липня, і відчути переваги комфортного перевезення, адже тролейбуси обладнані двома кондиціонерами: по одному в салоні і кабіні водія. Крім того, в салоні є WI-FI та USB-роз’єми. Для водіїв управління тролейбусом теж стало безпечнішим і комфортнішим: тепер вони можуть за допомогою міні-монітора побачити, що відбувається в салоні, де встановлені чотири відеокамери. Наявність автономного ходу дозволяє не зупиняти рух тролейбуса, якщо на певних ділянках дороги по різних причинах відсутня контактна мережа.

Повністю виконати замовлення на поставку 57-ми тролейбусів Т70117 ДП «Автоскладальний завод № 1» планує до кінця поточного року.

Фото 1 | Фото 2

URL оригинала: https://bogdan.ua/novyny/yuvilejnyj-20-yj-trolejbus-t70117-vidpravyvsya-sogodni-do-harkova/
Разделы по теме:
Рубрики:   Троллейбус
Модели ПС:   Богдан-Т701
Единицы ПС:   Богдан-Т70117 #2620
Перевозчики:   КП "Тролейбусне депо №2"

Добавить комментарий

Для того, чтобы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться и/или авторизоваться на форуме.