Новости. Ексзаступника гендиректора харківського заводу підозрюють у розтраті пів мільйона гривень

Kharkiv Today, 08.01.2024.

Попри мораторій, гроші заводу віддали кредиторам.

Посадовець завдав авіапідприємству збитків на суму 563 748 гривень.

Слідчі оголосили підозру колишньому першому заступнику генерального директора Харківського державного авіаційного виробничого підприємства. Правоохоронці з'ясували, що чоловік наказав співробітникам бухгалтерії перерахувати гроші кредиторам, попри введений мораторій через відкрите провадження про банкрутство. Про це повідомили у Спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Східного регіону.

"За даними слідства встановлено, що підозрюваний будучи посадовою особою, наділений відповідними повноваженнями, всупереч інтересам служби, з використанням службового становища, знаючи, що порушено провадження у справі про банкрутство Харківського державного авіаційного виробничого підприємства і введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, надав своїм підлеглим працівникам бухгалтерії цього підприємства відповідні вказівки щодо перерахування грошових коштів під час дії мораторію на задоволення вимог кредиторів", — розповіли у прокуратурі.

Підозру чоловікові оголосили за ч. 5 ст. 191 (розтрата майна, вчинена в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, колишнього першого заступника гендиректора Харківського авіапідприємства обвинувачують по іншій справі, також за ч. 5 ст. 191. Згідно з обвинуваченням, він розтратив 691 807 гривень.

URL оригинала: https://2day.kh.ua/ua/kharkow/ekszastupnyka-hendyrektora-kharkivskoho-zavodu-pidozryuyut-u-roztrati-piv-milyona-hryven
Разделы по теме:
Рубрики:   Авиатранспорт, Происшествия

Добавить комментарий

Для того, чтобы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться и/или авторизоваться на форуме.