Новости. Співробітниця Харківського метрополітену отримала термін за російську пропаганду

057.ua, 15.04.2024.

Суд визнав винною чергову по станції харківського метрополітену у виправдовуванні злочинів рф проти України.

Про це йдеться у вироку Київського райсуду міста Харкова від 11 квітня.

Жінку визнали винною за ч. 3 ст. 436-2 КК України та призначили покарання у виді трьох років умовно, без конфіскації майна.

За даними Харківського антикорупційного центру, йдеться про Олену Сєру.

Суд ухвалив угоду про визнання винуватості між прокурором та Сєрою з призначенням покарання у виді позбавлення волі на п’ять років, без конфіскації майна, із заміною реального строку – на три роки іспитовим.

51-річна мешканка селища Хорошеве Олена Сєра, працюючи черговою станційного посту у харківському метрополітені, під час виконання службових обовʼязків систематично висловлювала чітку позицію, що підтримує дії російської федерації проти українського народу.

Вона намагалася переконати колег, що проведення АТО та ООС у Донецькій і Луганській областях — це “внутрішній громадянський конфлікт”.

27 серпня 2023 року Сєра, перебуваючи на робочому місці у службовому кабінеті чергової по станції “Академіка Барабашова” КП “Харківський метрополітен”, публічно сказала: “Подожди, а как Украина свои войска начала использовать в Донбассе против украинского народа, хотя Конституцией запрещено. Не будем на россию рассказывать, давай с Украиной разберемся. Тебе как это, нормально?”

Працівниця метрополітену висловлювала думки про те, що російська агресія була викликана діями української влади, яка прийшла на зміну режиму колишнього президента-втікача та взяла курс на членство України в НАТО, що призвело до війни. Жінка повторювала тези російської пропаганди про те, що рф протистоїть “колективному Заходу” та “світовому уряду”, який спровокував цю війну, у той час як Україна — лише поле бою, на якому США планують воювати “до останнього українця”.

Також Сєра переконувала колег, що у війні “винна не російська федерація, а Євромайдан”.

URL оригинала: https://www.057.ua/news/3762581/spivrobitnica-harkivskogo-metropolitenu-otrimala-termin-za-rosijsku-propagandu
Разделы по теме:
Рубрики:   Метро
Станции и объекты метро:   "Академіка Барабашова"

Добавить комментарий

Для того, чтобы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться и/или авторизоваться на форуме.