Новости. У Департаменті освіти роз'яснили, як буде організоване навчання в метро

Офіційний сайт Харківської міської ради, 31.08.2023.

Директор Департаменту освіти Ольга Деменко сьогодні, 31 серпня, на пресконференції дала роз’яснення щодо організації навчального процесу в Харківському метрополітені.

За її словами, на станціях «Перемога», «Університет», «Метробудівників», «Тракторний завод» та «Академіка Павлова» облаштували 17 кабінетів площею 40 кв. м з рекуперацією повітря та шумоізоляцією, партами та необхідним обладнанням, розрахованих на 20 дітей. Всього сформовано 60 класів з понад 1 тис. дітей (23 класи - першокласники). Директор департаменту зазначила, що в резерві є ще вісім класів, і набір на навчання офлайн триватиме цілий рік.

Ольга Деменко пояснила, що класи сформували тимчасові - з учнів різних шкіл. При цьому кожна дитина може повернутися до своєї школи на онлайн-навчання. У кабінетах працюватимуть вчитель та тьютор, який зустрічатиме та проводжатиме дітей, займатиметься з ними під час перерви та обіду (харчування - безкоштовне). На перервах для дітей організують інтерактивні ігри. Крім того, на кожній станції будуть медик, психолог та охорона.

Дітей, яким це необхідно, до станцій метро підвозитиме спеціальний автобус у присутності педагога, а після уроків розвозитиме назад.

Два-три дні школярі навчатимуться офлайн, в інші - онлайн. Щодня у дітей буде по три основні уроки. Для молодшої школи це читання, математика та письмо, для середньої - українська мова і література, математика та історія. Інші предмети вони вивчатимуть онлайн. Тривалість уроків становитиме 30-45 хв залежно від віку учнів. Навчання буде організоване у дві зміни - з 9:00 до 12:00 та з 13:00 до 16:00. Тобто в одному кабінеті в один день зможуть навчатися два класи.

URL оригинала: https://www.city.kharkiv.ua/uk/news/u-departamenti-osviti-rozyasnili-yak-bude-organizovane-navchannya-v-metro-54534.html
Разделы по теме:
Рубрики:   Метро, Город и область
Линии метро:   Холодногорско-Заводская линия, Салтовская линия, Алексеевская линия
Станции и объекты метро:   "Спортивная", "Тракторный завод", "Университет", "Академика Павлова", "Метростроителей", "Победа"

Добавить комментарий

Для того, чтобы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться и/или авторизоваться на форуме.