Автобус №277е
Описание | История | Фотогалерея (103) | Новости по теме (26)
Тип маршрута: | Автобус |
---|---|
Стоимость проезда: | 20.00 грн |
Интервал движения: | 30-40 |
Конечные станции: | Південний вокзал (Вул. Євгена Котляра) - Лікарня швидкої допомоги |
Путь следования: | Південний вокзал (Вул. Євгена Котляра) - вул. Євгена Котляра, вул. Велика Панасівська, Новоіванівський міст, вул. Клочківська, вул. 23-го Серпня, вул. Отакара Яроша, вул. Станіслава Партали - Лікарня швидкої допомоги |
Проходит вблизи станций метро: | "Південний вокзал", "23 Серпня" |
Модели подвижного состава: | Богдан-А069 |
Маршрут обслуживает: | ТОВ "Експрес" |
Ранее: | |
Работали модели*: | ГАЗ-3221, Fiat-Ducato, Ford-Transit, Iveco-Turbodaily, Mercedes-Benz T1, Рута-20, Рута-А048, Тур-А049, БАЗ-2215, Богдан-А301, БАЗ-А079 "Эталон", ЗАЗ-А07А, Karsan Atak, Karsan Jest+ |
Обслуживался перевозчиками: | ООО "Гортранс", КП "Салтівське трамвайне депо" |
Зведений розклад руху комунального автобусного маршруту №77е
та комерцiйного автобусного маршруту №277е
"Південний вокзал — Лікарня швидкої допомоги"
(з 18.01.2024)
та комерцiйного автобусного маршруту №277е
"Південний вокзал — Лікарня швидкої допомоги"
(з 18.01.2024)
Зупинка | Час відправлення | |
Південний вокзал | 06:30 07:00* 07:30 08:05* 08:34 09:10* 09:38 10:10* 11:31 12:33 13:37 14:30* 15:25* 15:55 16:28* 16:56 17:30* 17:58 18:30* 19:00 | |
Лікарня швидкої допомоги Ст. м. "23 Серпня" +8 хв. |
06:30* 07:00 07:30* 08:03 08:35* 09:07 09:40* 10:40* 11:00 12:02 13:06 14:50* 15:22 15:55* 16:26 17:00* 17:28 18:00* 18:30 19:00* | |
* - рейси комерційного автобуса №277е (вартість проїзду 20 грн.) |